تبلیغات
پاتوق عمارها - همه هوشیار باشیم!
همه هوشیار باشیم!

انتخابات شوراهای اسلامی شهر

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ریاست جمهوری خیلی مهم است . کسی که انتخاب می شود قرار است برای حداقل ۴ سال ضمام امور اجرایی کشور را به دست بگیرد . این خیلی مهم است .

اما انتخابات شوراهای اسلامی شهر هم از اهمیت کمی برخوردار نیست .

جایگاه شوراها این است که نظارت کنند . رابط و پیگیر دغدغه های مردم و مسئولین باشند . به درد مردم برسند . زبان مردم باشند و چشم مسئولین .

خیلی از شهرهای کشور به برکت شورای شهر خوب به دستاوردهای خوبی هم رسیده اند .

تمام دغدغه من از این مطلب این است که مبادا در بهبوهه و هیاهوی انتخابات بسیار مهم ریاست جمهوری ، انتخابات مهم شورای شهر مورد غفلت قرار گیرد . مبادا جریانات شهری از این مسئله استفاده کنند و ذهن ها را فقط به انتخابات ریاست جمهوری معطوف کنند و در واپسین روزهای انتخابات با اجرای برخی سناریوهای برنامه ریزی شده و جنجالهای تبلیغاتی مردم را تحقیق و انتخاب اصلح منحرف کنند .

بیدار باشید عزیزان …

توصیه من این است همه برادران و خواهران و حزب الله سایبری ضمن هوشیاری و بیداری نسبت به این مسئله برای خود وبلاگی درست کنند و مهمترین اخبار شورای شهر خود را منعکس کنند و با همشهری های خود در ارتباط باشند .

همچنین خبرگزاریها . همه حزب الله سایبری با خبرگزاریهای شهر خود در ارتباط باشید و اخبار ریز و درشت شهر را برای خبرگزاری شهر خود منعکس کنید . ( البته نسبت به صحت اخبار اطینان داشته باشید)

به همین منظور بنده هم مجددا وبلاگ شخصی خود را جهت حضور پررنگ در فضای سایبری شهر فعالتر نمودم .

دانشجوی مبارز :

www.daneshjoom.mihanblog.com

پی نوشت :

حداقل برای ما خوزستانی ها که از این مسئله ی انتخابات شورای شهر و شورای شهر زخمهای بسیار مهلک و عمیقی خورده ایم . هنوز یادمون هست دور دور اول که نمایندگان اهواز با حمایت از فرقه های ضاله سعی کردند خوزستان را از کشور جدا کنند و به اختلافات قومی دامن بزنند . و نمایندگان دور قبل هم که اکنون به علت زمین خواری های کلان و فساد مالی در گوشه زندان به سر می برند .

هنوز بدون شهردار بودن دوساله کلانشر ۴میلیون نفری اهواز و بعد فرستادن شهردار از تهران را تلخی اش در کاممان هست .