تبلیغات
پاتوق عمارها - مقتدای کشور عشق
مقتدای کشور عشق


حضرت آیت الله جوادی آملی (حفظه الله) :

رهبری نه پست است نه مقام ، بلکه امام جامعه است.

چگونه است که در نماز با اقتدای چند نفر می گوییم امام جماعت ، اما به رهبر جهان اسلام نگوییم امام؟

هر لفظی غیر از امام خامنه ای جفاست به ایشان!


در کشور عشق مقتدا خامنه ای است

فرماندهی کل قوا خامنه ای است

دیروز اگر عزیز مصر یوسف بود

امروز عزیز دل ما خامنه ای است

.......


دانلود در اندازه اصلی در ادامه مطلب


http://s3.picofile.com/file/7397311284/download.gif


اجمالی/ بیانات امام خامنه ای در دیدار مردم تبریز

استناد یك رئیس قوه به اتهام اثبات نشده برای متهم كردن دو قوه دیگر خلاف شرع ، اخلاق و قانون / اصل استیضاح ، بی فایده و غلط و دفاع رئیس مجلس قدری زیاده‏ روی بود /  بنده فعلا نصیحت میكنم

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در آستانه سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، با هزاران نفر از مردم این شهر دیدار فرمودند.


به گزارش رجانیوز رهبر معظم انقلاب صبح امروز در آستانه سالروز قیام 29 بهمن مردم تبریز، با هزاران نفر از مردم این شهرستان دیدار کردند.

 

بخش‌هایی از بیانات امروز معظم‌له بدین شرح است:


* ایشان در بیاناتشان ، نکات مهمی درباره هدف آمریکا از طرح پیشنهاد مذاکره و دلیل ایران برای پاسخ منفی بیان کردند و در مورد حاشیه‌ها و بی‌اخلاقی‌های صورت‌گرفته در قضیه استیضاح وزیر کار نیز بیانات صریحی عنوان نمودند.


* قضیه بد و نامناسبی که در مجلس پیش آمد ، ملت را ناراحت کرد و بنده حقیر نیز هم خود در قبال قضیه احساس تاثر کردم و هم به خاطر ناراحتی مردم ناراحت شدم .


* رئیس یک قوه به استناد اتهام ثابت نشده ای در دادگاه ، دو قوه دیگر را متهم کرد که کار بد، نامناسب ، تضییع حقوق اساسی مردم و خلاف شرع و اخلاق و خلاف قانون بود / آرامش و امنیت روانی و اخلاقی جزو حقوق اساسی مردم است.


* دفاعی که رئیس محترم قوه از خود در قبال تهمتی که زده شده بود ، کرد ، قدری زیاده روی بود و لزومی نداشت .


* وقتی همه با هم برادر هستیم و دشمن مشترکی داریم ، مسئولین نیز باید مقابل توطئه ها متحد و یکپارچه باشند.


* بنده فعلا نصیحت می کنم که این کار، کار شایسته ای برای نظام جمهوری اسلامی نبود.


* همیشه از مسئولان قوا و کسانی که مسئولیت بر دوش دارند ، حمایت کرده ام اما این کارها متناسب با تعهدات ، سوگندهای خورده شده و متناسب با شان ملت عظیم ایران نیست.


* اصل استیضاح وزیر در ماه های پایانی دولت ، آنهم به علت و دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست ، بدون توجیه ، بی فایده و غلط بود .


* در داخل مجلس نیز برخی افراد حرفهای نامناسبی بر زبان آوردند که این رفتار نیز غلط و نامناسب با نظام جمهوری اسلامی بود.


* مسئولان باید همه تلاش خود را در جهت گشودن گره های اقتصادی و مشکلات مردم به کار گیرند.


* چند سال قبل در صحبت ابتدای سال یادآور شدم که از این به بعد نقشه دشمن بیش از همه متمرکز بر مسائل اقتصادی است.


* چند سال قبل به روسای قوا درباره فساد اقتصادی نامه دادم/ فساد اقتصادی با گفتن زبانی نیست ، باید در عمل با فساد مبارزه کرد.


* توقع بنده از مسئولان این است که حالا که رفتار دشمن شدت پیدا کرده ، شما هم رفاقت ها را میان خود شدت دهید .


* تقوا، تقوا، تقوا. صبر، صبر، میدان ندادن به احساسات سرکش ، ملاحظه مسائل کشور و تمرکز همه توان برای حلمشکلات مردم و کشور جزو توقعات ماست


* این نصیحت و گله‌گذاری امروز نباید موجب شود که عده ای راه بیفتند و علیه افرادی به عنوان «ضد ولایت و ضد بصیرت» شعار بدهند .


* بنده با کارهایی که در قم اتفاق افتاد و یا قبل از آن در حرم امام اتفاق افتاده بود مخالفم / بارها به مسئولین تذکر دادم که جلوی این کارها را بگیرند . اگر این افراد واقعا حزب اللهی هستند این کارها را که به ضرر کشور است انجام ندهند / احساسات و خشم خود را برای جای لازم نگه دارید.


* دشمن به خیال خود فشارها را به امید سست کردن مردم افزایش داد/ جواب ملت ایران در ۲۲ بهمن این بود که مردم پرشورتر از هر سال به میدان آمدند و این ضربه مانند بهمنی بر سر دشمن فرود آمد.