سخنی با مسئولین

احمدی نژاد شیخ الازهر

بعد از جریانات سلفی گری که در سوریه و لبنان و عراق به راه افتاد این بار دو عقبه اقتصادی و اعتقادی این حرکت یعنی ریاض و الازهر تیر نهایی خود را رها کردند . این بار در نشست رئیس جمهور ایران با عوامل دانشگاه الازهر ،  شیخ الازهر احمد الطیببعد از دهن کجی، خواستار حقوق کامل شهروندی جامعه سنی ایران به‌خصوص در اقلیم اهواز شد!


 

این سخن وی آن قدر استفاده تبلیغاتی داشت که کسی نداند فکر میکند اهواز شهر سنی نشین است نه دروازه تشیع!
در این که وهابی ها در چند قدمی ما در اهواز کار میکنند هیچ جای شکی نیست کمک های مالی که به مردم می کنند و شبکه های ایران متعددشان به جای خود ولی آقای احمد الطیب، کمک مالی و قلقلک های سیاسی و ایجاد شور تعصبات قومی و قبیله ای کجا و تغییر مذهب کجا ؟

در اهواز و حومه آن بیش از 100 منطقه محروم وجود دارد که در تمام آنها وهابیت در حال فعالیت است از همین قضیه پی به ماهیت این جریان برده می شود که با کمک های خدماتی و استفاده از جلوه دادن محرومیت ها می خواهند شیعه را وهابی کنند.یکی از دوستان میگقت  به یک نفر گفتم که تو چرا وهابی شدی گفت: خب آن ها به من 30 کیلو برنج دادند!حال آنکه این بابا حتی اولیات عقاید وهابیت را نمیدانست .
این ها فقط قصد بالا بردن آمار را دارند که بتوانند جلوی تریبون بگویند که در اهواز آن تعداد سنی داریم
شیخ احمد الطیب،  می خواهید با دادن 30 کیلو برنج شیعه را وهابی کنید؟
آن هم کجا اهواز!دروازه تشیع!جایی که تشیع وام دار آن است سوابق تاریخی مذهبی این شهر به جای خود اگر شبکه را میگرفتید می دید که چگونه برای فقط ضریح امام حسین چگونه 2 میلیون نفر زائر شبانه روز چه عرض ارادتی کردند!
البته جوانان اهواز غافل نسیتند بحمدلله طرحی که با نام شجره طیبه صالحین الان که در سراسر کشور در حال اجرا است از طرح های بی نظیر همین خطه شیعه پرور بوده است . البنه این باعث نمی شود که ما خصوصا قشر حوزویان غافل و بی توجه باشیم بالاخره دشمن دارد کار میکند و ما باید فعالیتمان را به مراتب بیشتر کنیم.


 

و اما سخنی با مسئولین:
پیامبر فرموند : کاد الفقر أن یکون کفرا
نزدیک است فقر تبدیل به کفر شود (کافی ج 2 ص 327)

طبق این روایت باید خدا را شکر کرد که حالا بعضی ها وهابی شدند و کافر نشدند!
آقای مسئول چرا نفت و گازی که از زیر پای همین مردم می جوشد و استخراج می شود باید به کورترین دهکده های آذربایجان برسد ولی بسیاری از روستاها از این نعمت بی نصیب هستند؟چرا با وجود یک سوم آب شیرین کشور در خوزستان،حتی اهوازیا هم باید از آب تصفیه کن خانگی استفاده کنند چه برسد به مناطق اطراف اهواز که از حداقل آب شرب سالم هم بی بهره هستند؟ چرا باید اکثر شاغلین شرکت های بزرگ مثل نفت،ملی حفاری،نیشکر و فولاد را  افراد غیر بومی تشکیل دهند؟چرا باید شخصی بخاطر 30 کیلو برنج وهابی شود و هزاران چرای دیگر؟؟؟؟؟؟؟
زمان حرف زدن تمام شده کمی هم عمل!
منـــــابـع : میثاق طلبیگی ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic